Impulzy života

Najdete zde odpovědi na otázky, které si klade řada lidí. Např.:

– Kdo může za zlo?

– Co je po smrti?

– Je možné hovořit s Bohem? Jak?

– Co přinese budoucnost?

– Kdo byl Ježíš Kristus

– Lze věřit astrologii? A co osud?

– Jak si udržet manželství?

…a mnoho dalších.


Vítejte v internetovém korespondenčním kurzu IMPULZY ŽIVOTA.

V tomto kurzu se seznámíte stručnou formou s Biblí a vybranými tématy. Najdete zde odpovědi na otázky, které si klade řada lidí. Např.:

– Kdo může za zlo?

– Co je po smrti?

– Je možné hovořit s Bohem? Jak?

– Co přinese budoucnost?

– Kdo byl Ježíš Kristus

– Lze věřit astrologii? A co osud?

– Jak si udržet manželství?

…a mnoho dalších.

Ve dvaceti osmi lekcích se dozvíte co je vlastně podstatou křesťanství a proč i v dnešní době víra v Ježíše Krista přitahuje milióny lidí. Uvědomujeme si, že zmíněná témata si zasluhují více prostoru a že každá lekce je pouze velmi stručným vhledem. Nebojte se nás proto kontaktovat a my vás odkážeme na další materiály (audio, video, texty…). Budeme také rádi odpovídat na jakékoliv vaše otázky.


Informace ke způsobu studia

Do kurzu se můžete přihlásit odesláním přihlašovacího formuláře. Vyplňte v něm údaje označené jako povinné, včetně e-mailové adresy, která je důležitá pro naši vzájemnou komunikaci. Doporučujeme Vám, abyste svoji e-mailovou adresu po dobu studia neměnili, protože ji spolu v Vaším jménem zaevidujeme v seznamu studentů SKK. Na tuto adresu Vám budeme posílat vstupní hesla do jednotlivých lekcí. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete se obrátit na lektora korespondenčního kurzu, který Vám, v rámci svých možností, na Vaše otázky odpoví.

Pro vstup do každé lekce budete potřebovat heslo. Heslo pro vstup do první lekce dostanete po odeslání přihlašovacího formuláře. Další hesla dostanete e-mailem až po úspěšném zvládnutí předcházející lekce. Na konci každé lekce je připojený pracovní list – test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete do SKK. Zde Vaše odpovědi zkontrolujeme a pokud jste na všechny otázky odpověděli správně odešleme Vám vstupní heslo do další lekce. V případě chybné odpovědi, připojíme vysvětlující dopis.

Těšíme se na vzájemnou komunikaci.

Tým SKK