ZVLÁDEJ SVŮJ ŽIVOT

Psychologické téma o zvládání života. Seminář využívá poznatků praktické psychologie, vychází z životních zkušeností, z motivačních a biblických hledisek, aby mohl přispět k profesnímu a osobnímu rozvoji studenta. Kurz má 6 lekcí.

Informace ke způsobu studia

Do kurzu se můžete přihlásit odesláním přihlašovacího formuláře. Vyplňte v něm údaje označené jako povinné, včetně
e-mailové adresy, která je důležitá pro naši vzájemnou komunikaci. Doporučujeme Vám, abyste svoji e-mailovou adresu po dobu studia neměnili, protože ji spolu v Vaším jménem zaevidujeme v seznamu studentů SKK. Na tuto adresu Vám budeme posílat vstupní hesla do jednotlivých lekcí. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete se obrátit na lektora korespondenčního kurzu, který Vám, v rámci svých možností, na Vaše otázky odpoví.

Lekce 1 : Smysl a cíl

Zamyšlení nad životem, nad životním nasměrováním, životními cíli i jedinečnými dovednostmi; to je první krok ke zvládnutí života.

Lekce 3 : Pocity

Řeč bude o depresi, zlobě, strachu i nejrůznějších dalších obtížích. Tato lekce je obsáhlá a proto je rozdělena na dvě samostatné části.

Lekce 5 : Úspěch

Time-manegement, management životních dovedností, odhalení hlubokých tužeb, které nás motivují a vedou k aktivitě.

Lekce 2 : Vztahy

Praktické zkušenosti a dovednosti, které pomáhají při budování našich partnerských a přátelských vztahů, naší kariéry.

Lekce 4 : Závislosti

Zamyšlení nad workoholismem, perfekcionismem, různými závislostmi.

Lekce 6 : Rozhodování

Závěr kurzu se věnuje našemu rozhodování.

Můžeme začít!

Pro vstup do každé lekce budete potřebovat heslo. Heslo pro vstup do první lekce dostanete po odeslání přihlašovacího formuláře. Další hesla dostanete e-mailem až po úspěšném zvládnutí předcházející lekce. Na konci každé lekce je připojený pracovní list – test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete do SKK. Zde Vaše odpovědi zkontrolujeme a pokud jste na všechny otázky odpověděli správně odešleme Vám vstupní heslo do další lekce. V případě chybné odpovědi, připojíme vysvětlující dopis.

Středisko korespondenčních kurzů

Nabízíme několik dalších kurzů, které by vás mohly zaujmout a být přínosné pro váš život.